O nas  ___

ENIGA to nowoczesna polska firma obrotu energią elektryczną i paliwami gazowymi, wyprzedzająca jakością obsługi i rozwiązaniami technicznymi swoich konkurentów. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, otaczając opieką indywidualnych doradców.

Poza dzialnością na rynku energetycznym polegającą na sprzedaży i dostawie energii elektrycznej i gazu ziemnego do odbiorców indywidualnych i biznesowych, Eniga jest właścicielem i operatorem zarządającym wynajmem apartamentów. Uzupełnieniem oferty są wysokiej jakości usługi z zakresu medycyny estetczynej i kosmetologii, świadczone przez Klinikę Urody Eniga Beauty. Klienci przebywający w Apartamentach Eniga mogą korzystać na preferencyjnych warunkach z zabiegów i pakietów zabiegowych dostępnych w naszej Klinice.

Eniga stosuje wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Eng.: ENIGA is a company trading in electricity and gaseous fuels across all of Poland. ENIGA is currently one of the fastest growing companies in the energy industry, whose products are offered throughout Poland through branches and regional representatives. We offer our clients comprehensive services, and our advisers provide them with individal care.